Podstawową działalnością Spółki jest tworzenie grup zakupowych skonsolidowanych za pomocą narzędzi informatycznych e-platformy

 
 

Finansowanie

 

Dystrybutorzy, którzy będą potrzebować gotówki na dokonanie zakupów na e-platformie mogą skorzystać z usługi finansowej VENDOR FINANCING.

Na czym polega usługa?

  1. E-platforma wspólnie z BRE Bankiem udostępnia dystrybutorowi określoną kwotę to jest od 20.000 zł do 100.000 zł na okres od 30 do 60 dni. 
  2. Dystrybutor w okresie na jaki została przydzielona gotówka może dokonywać zakupów bez płacenia za towar. Płatność dokonywana jest przez BRE Bank z przydzielonej gotówki dla Dystrybutora.
  3. Dystrybutor spłaca wykorzystaną gotówkę do BRE Banku po okresie na jaki została przydzielona.
  4. Oprocentowanie gotówki jest liczone tylko za okres w jakim była wykorzystywana i od kwoty wykorzystania (a nie od kwoty limitu jak jest to w instytucjach finansowych) 
  5. Przyznanie gotówki na zakupy na e-platformie nie wymaga oceny zdolności kredytowej Dystrybutora. Podstawą jest umowa z e-platformą.

Obowiązki Dystrybutora aby otrzymać limit na zakupy na e-platformie:

  1. Podpisanie umowy z e-platformą
  2. Założenie konta w BRE Banku – znacząco przyspiesza operacje pomiędzy Dystrybutorem a e-platformą. Transakcje są realizowane on-line.
  3. Podpisanie umowy z BRE Bankiem na przydzielenie limitu gotówki na podstawie kryteriów jakie zostaną przydzielone przez e-platformę
  4. Przedstawienie zaświadczenia z ZUS i US o niezaleganiu ze składkami i podatkami (nie starsze niż 30 dni) 
  5. Uczestnictwo w kumulacjach i zamówienie towaru na e-platformie

Oferta cenowa usługi VENDOR FINANCING jest bardzo atrakcyjna. Koszt kapitału jest nawet do 50% tańszy niż w standardowych ofertach zakupów na raty. Obecnie usługa dostępna jest tylko dla branży budowlanej.

 

Zaproszenie do złożenia oferty

Data upublicznienia 07.07.2014
Zaproszenie do złożenia oferty (.DOC)
Zaproszenie do złożenia oferty (.PDF)