Podstawową działalnością Spółki jest tworzenie grup zakupowych skonsolidowanych za pomocą narzędzi informatycznych e-platformy

 

Kontakt

B2B.net S.A.
Wielki Łęck 81a
13-230 Lidzbark

tel/fax: (23) 696 28 39 
telefon komórkowy: (+48) 664 026 174
telefon komórkowy: (+48) 882 133 965
lidzbark@msb.net.pl

KRS: 0000387063
NIP: 5711707392
Regon: 280613330

Strony internetowe
http://facebook/factory 24
www.wgrupietaniej.net
www.konal.net.pl - branża okienna
www.msb.net.pl - branża budowlana
www.factory24.pl - branża odzieżowa

Rada Nadzorcza

Artur Pawłowski - Przewodniczący Rady
Tomasz Krześniak - Członek Rady

Właściciel Kancelarii Adwokackiej Tomasz Krześniak. Inwestor finansowy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 2002 roku. W 2004 r. uzyskał wpis na listę doradców podatkowych. Następnie rozpoczął aplikację adwokacką. Autor i współautor publikacji z zakresu prawa podatkowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, zarówno Klientom indywidualnym w sprawach cywilnych i karnych, jak i w reprezentowaniu przedsiębiorców w skomplikowanych procesach przed sądami gospodarczymi i administracyjnymi. Swoje doświadczenie zdobywał w kancelarii prowadzonej przez uznanego specjalistę z dziedziny podatków, w szczególności podatku VAT. Kancelaria prowadzona przez adwokata Tomasza Krześniaka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. W celu zapewnienia szybkiej i wszechstronnej pomocy prawnej swoim Klientom Kancelaria stale współpracuje z adwokatami, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami.

Justyna Grau-Brzóska - Członek Rady

Wiceprezes Zarządu Spółki EC CAPITAL Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w takich firmach jak: Gesso Sp. z o.o.(Wiceprezes Zarządu), Dąb-Wel Spółka Jawna (wspólnik zarządzający). Sprawuje nadzór właścicielski nad inwestycjami w branży paliwowej, które realizowane są przez spółkę EC CAPITAL. Wykształcenie wyższe. 

Nasz zespół

Zbigniew Twardowski

Prezes Zarządu. Pomysłodawca projektu utworzenia e-platformy.


Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie nabyte w takich firmach jak: Messenger Service STOLICA SA - obecnie UPS Polska (Prezes Zarządu), POLFROST Internationale Spedition Sp. z o.o.(Członek Zarządu), BAUMA SA - obecnie ULMA Construccion Polska SA (Członek Rady Nadzorczej). Wykształcenie wyższe (Akademia Morska w Gdyni oraz Uniwersytet Gdański), studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA) oraz studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Technicznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa w nieruchomościach, uprawnienia Ministra Skarbu do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

Jolanta Jasionowska

Członek Zarządu. 
Odpowiada za finanse Spółki w tym organizowanie finansowania zakupów dla Dystrybutorów w projekcie MSB i KONAL (sprzedaż na raty, usługa VENDOR FINANCING). Posiada wieloletnie doświadczenie w działach sprzedaży nabyte w takich firmach jak Bank Pekao SA oraz EC CAPITAL Sp. z o.o. i spółka 3F Sp. z o.o. (Członek Zarządu). Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania), licencja KNUFE.

jolanta.jasionowska@msb.net.pl
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39 

Wioletta Twardowska

Członek Zarządu.
Odpowiada za e-platformę KONAL, operacyjne zarządzanie fabryką (produkcja okien), która realizuje zlecenia e-platformy okiennej. Dodatkowo pełni funkcję jako Fashion Desiger w projekcie FACTORY. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Zarządzania), licencja KNUFE, studia podyplomowe na Wojskowej Akademii Medycznej z zakresu zarządzania i pośrednictwa nieruchomości.

wioletta.twardowska@konal.pl
wioletta.twardowska@factory24.pl 
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39

Tomasz Karczewski

Project Manager.
Odpowiada za projekt Dystrybucja Twardowski.

 

 Wieloletnie doświadczenie w działach dystrybucji i marketingu. Wykształcenie wyższe (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania).

tomasz.karczewski@b2bnetwork.pl
telefon komórkowy (+48) 784 000 936

Katarzyna Karda

Project Manager. Sprawuje nadzór merytoryczny nad e-platformą MSB.


Dodatkowo odpowiada za opiekę nad Dystrybutorami oraz wspołpracę z Przedstawicielami Regionalnymi. Wieloletnie doświadczenie w działach customer service. Wykształcenie wyższe (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski).

katarzyna.karda@msb.net.pl 
telefon stacjonarny: (23) 696 28 39

Jarosław Sionek

Administrator systemów informatycznych oraz sprzętu IT.


Odpowiada za sprawne funkcjonowanie portalu oraz konfigurowanie domen i adresów mailowych dla Dystrybutorów. 


it@msb.net.pl
telefon komórkowy: (+48) 665 244 162

 

Zaproszenie do złożenia oferty

Data upublicznienia 07.07.2014
Zaproszenie do złożenia oferty (.DOC)
Zaproszenie do złożenia oferty (.PDF)